شبکه انديشمندان قم
کد خبر : 254908
تعداد بازدید : 642

تروریست خواندن سپاه امنیت نیروهای آمریکا را در منطقه به مخاطره خواهد انداخت

تروریست خواندن سپاه امنیت نیروهای آمریکا را در منطقه به مخاطره خواهد انداخت

آیت الله رشاد در خصوص حماقت آمریکا در تروریست خواندن سپاه، گفت: تروریست خواندن سپاه پاسداران از سوی آمریکا امنیت نیروهای آمریکایی در منطقه را به مخاطره خواهد انداخت.

آیت الله رشاد رییس شورای سیاست گذاری حوزه علمیه استان تهران، امروز پیش از آغاز درس خارج فقه در مدرسه علمیه امام رضا(ع)، گفت: امام علی(ع) در فرازی از کتاب شریف نهج البلاغه می فرمایند: الحمدلله الذی جعل اعدائنا من الحمقاء.

وی با اشاره به حماقت اخیر آمریکا در تروریست خواندن سپاه پاسداران بیان داشت: اینکه دشمن همواره با حماقت از مبانی، ارزش ها و برجستگی های انقلاب حمایت می کند جای تبریک دارد.

آیت الله رشاد ادامه داد: کار مسخره، بی قاعده و خلاف قانون و عرف و عقل آمریکا که سپاه پاسداران قهرمان را در اعداد گروه های تروریستی قرار داد جز آبروریزی برای خود و عواملش هیچ نتیجه ای ندارد.

رییس شورای سیاست گذاری حوزه علمیه استان تهران در ادامه ابراز کرد: اقدام آمریکا در تروریست معرفی کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خود نشان دهنده عظمت این نیروی قدرتمند در منطقه و کشور است و همین اقدام سبب تقویت بیشتر سپاه خواهد شد.

تولیت مدرسه علمیه امام رضا(ع) گفت: با این کار، نیروهای آمریکایی امنیت خود را از دست می دهند و در معرض خطر قرار می گیرند چرا که ایران نیز متقابلا آنها را تروریست خطاب کرده و این خطاب به این معنا است که اگر ایران در هر نقطه ای به نیروهای آمریکایی دست پیدا کند آنها را تروریست قلمداد کرده و طبق قوانین مربوطه با آنها رفتار خواهد کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :