شبکه انديشمندان قم
کد خبر : 232185
تعداد بازدید : 640

پیام تسلیت آیت الله رشاد به خانواده ی سوگوار حجت الاسلام دکتر محمدنقی نظرپور

به گزارش اداره روابط عمومی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، درپی ارتحال حجت الاسلام دکتر محمدنقی نظرپور عضو شورای علمی گروه اقتصاد اسلامی پژوهشگاه، آیت الله علی اکبر رشاد موسس و رییس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در پیامی به خانواده سوگوار ایشان تسلیت گفتند.


متن پیام ایشان به شرح زیر است:

خانواده ی سوگوار همکار عزیز فقید حجت الاسلام دکتر محمدنقی نظرپور (رحمه الله علیه)

سلام الله علیکم

ضایعه­ ی ارتحال دانشور فاضل، محقق متعهد، مرحوم حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمدنقی نظرپور (قدّس سرّه)، موجب تالّم و تأسف عمیق گردید.

آن روحانی متخلق که عمر با برکت خویش را با دغدغه و دردمندی صرف تحصیل و تحقیق و تدریس در زمینه­ ی اقتصاد اسلامی در حوزه و دانشگاه و نهادهای نظام مقدس اسلامی نمود، منشا خدمات ارزشمندی در این زمینه ­ی علمی بسیار مهم بود.

مرحوم دکتر نظرپور که طی سنوات ممتد همکار مجدّ گروه اقتصاد پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه­ ی اسلامی بود، در زمره ی امید­های علمی حوزه ی خطیر مطالعات اقتصاد اسلامی به شمار می رفت، و سر انجام در مسیر تشرف به مرقد مولی الموالی امیرالمؤمنین(ع) و حضور در همایش علمی اقتصاد اسلامی در نجف اشرف، به دیدار پروردگارش شتافت.

اینجانب این ضایعه ی مولمه را، به محضر مبارک حضرت بقیّه الله(ارواحنا له الفداء) و رهبر فرزانه­ ی انقلاب اسلامی (دام ظلّه)، و همکاران و آحاد خانواده ­ی مکرم آن راحل رستگار، تسلیت عرض کرده، از بارگاه بلند باری برای او رفعت رتبت، و برای شما و همه ­ی وابستگان و دلبستگان آن مرحوم صبر و اجر مسئلت می­کنم.

علی اکبر رشـاد

رییس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه ی اسلامی

۸، ۱۱، ۱۳۹۶


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :