شبکه انديشمندان قم
کد خبر : 230298
تعداد بازدید : 1001

پیام تبریک آیت الله رشاد به مناسبت انتصاب حجت الاسلام حاج شیخ محمدجواد حاج علی اکبری

پیام تبریک آیت الله رشاد به مناسبت انتصاب حجت الاسلام حاج شیخ محمدجواد حاج علی اکبری

نهاد امامت جمعه می­ تواند با برنامه ­ریزی فراخور، سهم شایان و نمایان ­تری در ارتقای معنوی جامعه، و پیگیری منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی( دام ظله الوارف)­، تقویت گفتمان انقلاب اسلامی و بصیرت­ بخشی به طبقات اجتماعی ایفاء کند.

متن پیام آیت الله رشاد به شرح زیر است:

حضرت مستطاب حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمدجواد حاج­ علی ­اکبری (دامت برکاته)

ریاست مکرم شورای سیاست گذاری ائمه ­ی جمعه

سلام الله علیکم

شولای شرف­نمون اعتماد مقام نیابت عامّه ­ی حضرت بقیه الله العظمی (ارواحنا لتراب مقدمه الفداء) را بر بالای برومند آن برادر خلیق و خدوم مبارک ­باد می گویم و از بارگاه بلند باری برایتان سلامت و سعادت و موفقیت مسئلت می­کنم.

امید می برم در سایه ی الطاف رحمانی و عنایات خاصّه ­ی حضرت حجت(عج) و با همدلی و همفکری اعضای فرهیخته ­ی آن شورای فاخر، و با تدابیر و تلاش سخته و سنجیده­ ی جناب عالی، جایگاه نهاد نورانی امامت جمعه، ارتقاء یافته، نقش کار­ساز و درخور خویش را در تحولات اجتماعی و تعالی فرهنگی جامعه احراز نماید.

این نهاد مقدس که از عوامل رکنی بسط معارف الاهی و ترویج مواریث نبوی(ص) و تعلیم معالم ولوی(س) در بسیط اجتماع است، می­ تواند با برنامه­ ریزی فراخور، سهم شایان و نمایان ­تری در ارتقای معنوی جامعه، پیگیری منویات قدسی رهبر معظم انقلاب اسلامی(دام ظله الوارف)­ و تقویت گفتمان انقلاب اسلامی و بصیرت­ بخشی به طبقات اجتماعی ایفا کند.

فرصت مغتنم داشته، از باب ادب گزاری و قدرشناسی، از سوی خود، شورا و مرکز مدیریت و اساتید و طلاب حوزه های علمیه ی استان تهران، از مساعی ممتد و موفق دوست دیرین، عالم ادیب، فاضل فرهیخته، حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج سیدرضا تقوی(دامت برکاته) قدردانی کرده، برایشان اجر جزیل و طول عمر توام با توفیق فزاینده برای خدمت به فکر و فرهنگ دینی و انقلابی مسئلت دارم

 

علی اکبر رشاد

رئیس شورای حوزه­ های علمیه ­ی استان تهران

۱۷/ ۱۰/ ۹۶

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :