شبکه انديشمندان قم
کد خبر : 216824
تعداد بازدید : 1080

تعدادی از طلاب حوزه علمیه امام رضا(ع) در سال تحصیلی 95-96 در دوره مکالمه عربی حوزه شرکت کردند که با یک ماه آموزش در نجف اشرف این دوره با موفقیت به پایان رسید.

جلسه مدیریت و معاونت آموزش حوزه علمیه امام رضا(ع) با طلاب شرکت کننده در دوره مکالمه عربی

در پی توصیه های مکرر مقام معظم رهبری در جهت ایجاد دوره های مکالمه،حوزه علمیه امام رضا(ع) اقدام به برگزاری دوره مکالمه عربی در سال تحصیلی گذشته نمود که دوره اول با موفقیت به پایان رسید.

بخشی از صحبت مدیریت حوزه علمیه امام رضا(ع)

بنده برای طلاب شرکت کننده در این دوره آرزوی توفیقات روزافزون دارم و اینکه شما عزیزان توفیق پیدا کردید یک ماه در کنار حرم مطهرامیرالمومنین آموزش ببینید مایه مباهات است.

ایشان در ادامه با توجه به اینکه مقام معظم رهبری مدت ها است یادگیری زبان دوم برای طلاب را لازم دانستند بیان نمودند:متاسفانه هنوز حوزه های علمیه و طلاب به بطن صحبت های امام خامنه ای نرسیده اند و از این حیث اهمیت کار شما عزیزان مشخص می شود که در این راه پیشرو شدید.

حجت الاسلام والمسلمین علیزاده در انتها به طلاب توصیه نمودند که در این راه استمرار داشته باشند و در مقابل هجمه ها استوار باشند تا بتوانند از این ابزار به خوبی استفاده نموده و حقیقت را به گوش جهانیان برسانند.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی معاونت آموزش حوزه علمیه امام رضا نیز در ادامه با اشاره به اینکه برنامه مکالمه در بین دروس جنبی و مکمل حوزه جایگاه و اهمیت خاصی دارد بیان نمودند که حوزه علمیه امام رضا(ع) در پی گسترش این دوره در سال تحصیلی 96-97 می باشد.

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :