شبکه انديشمندان قم
625رکورد در مدت زمان 0.015ثانیه
عبارت مورد جستجو :
آیت الله رشاد گفت: اعدام ۳۷ نفر در عربستان برگ دیگری از جنایت سعودی بود که در سایه سکوت مدعیان حقوق بشر زمینه نابودی این حاکمیت مرتجع را فراهم کرد.
درپی انتصاب سردار سرلشگر پاسدار حسین سلامی به عنوان فرمانده کلّ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله علی اکبر رشاد رئیس و موسس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و رییس شورای حوزه های علمیه ی استان تهران در پیامی انتصاب ایشان را تبریک گفتند
آیت الله رشاد در خصوص حماقت آمریکا در تروریست خواندن سپاه، گفت: تروریست خواندن سپاه پاسداران از سوی آمریکا امنیت نیروهای آمریکایی در منطقه را به مخاطره خواهد انداخت.
آیت الله رشاد با تأکید بر ضرورت برخورد قانونی با مقصران تشدید خسارت های سیل اخیر، گفت: سپاه و ارتش در کمک رسانی به مردم سیل زده نهایت خدمت رسانی را داشتند.
آیت الله عالمی با تاکید بر اینکه سخن حق نباید در جامعه کمرنگ شود، گفت: سخنی که باعث تثبیت کلام باطل شود ظلم است.
در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در بسط و توسعه کرسی های آزاداندیشی و نظریه پردازی، سومین کنگره «کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره در چهل سالگی انقلاب اسلامی» با حضور و سخنرانی آیت الله علی اکبر رشاد رئیس هیات حمایت از کرسی های نظریه پردازی و رییس و موسس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، صبح امروز دوشنبه مورخ 20 اسفندماه جاری برگزار شد.
یام تشکر آیت الله علی اکبر رشاد رئیس شورای حوزه های علمیه ی استان تهران و رئیس و موسس پژوهشگاه، در پی حضور بی سابقه ی یازده هزارنفری حوزویان و ارکان مدارس علیمه ی برادران و خواهران استان تهران در «اجتماع عظیم حوزه و گام دوم انقلاب».
  • تعداد رکوردها : 625