شبکه انديشمندان قم
625رکورد در مدت زمان 0.046ثانیه
عبارت مورد جستجو :
رییس شورای حوزه علمیه استان تهران با بیان اینکه مذاکره علمی سبب افزایش علم و معرفت می شود، گفت: ثروت برای انسان شخصیت نمی آورد بلکه این علم است که به عنوان صفت در وجود انسان ایجاد شخصیت می کند.
تبریک نیمه شعبان 12 اردیبهشت 1397 6:59
میلاد امام زمان بر شما مبارک
تبریک تولد امام سجاد 2 اردیبهشت 1397 7:14
تبریک عرض می کنم به مناسبت فرا رسیدن تولد آقا سید الساجدین امام زین العابدین را خدمت دوستداران آن حضرت
تبریک 1 اردیبهشت 1397 7:16
تبریک عرض می کنیم تولد امام حسین علیه السلام را خدمت تمامی دوستداران آن حضرت.
رییس شورای حوزه علمیه استان تهران با بیان اینکه الگو بودن امام کاظم(ع) در کظم غیظ است، گفت: امام کاظم(ع) در کظم غیظ تحمل و سعه صدر شخصیتی فوق العاده بودند و نسبت به سایر امامان بیشترین زندانی شدن را تحمل کردند.
آیت‏ الله رشاددر خصوص شعار امسال و استفاده از محصولات و کالاهای ایرانی فرمودند: مصرف کالای خارجی خلاف قاعده نفی سبیل و موجب سلطه بیگانگان است / امروز مصرف، گرانیگاه سبک زندگی است.
آیت الله علی اکبر رشاد موسس و رییس پژوهشگاه و رییس شورای حوزه های علمیه استان تهران در دومین کارگاه آموزشی پژوهشی فلسفه علم اصول که چندی پیش در دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی برگزار شد، به تبیین ساحت و ساختار فلسفه علم اصول پرداخت. در ادامه گزارش تفصیلی سخنان این استاد خارج فقه و اصول حوزه علمیه تهران را می خوانید.
استاد رشاد با تأکید بر این که صهیونیست ها، آمریکایی ها و سعودی ها می گویند مشکل ما حزب الله است، در واکنش به گستاخی های ولیعهد سعودی، گفت: آقای جوان بی عقل، ناشی، سر به هوا و سر سپرده ای می گوید شاید مجبور شویم ۱۰ سال دیگر با ایران بجنگیم. اگر مردش هستید چرا الان نه؟!
در پی ارتحال آیت الله شاه آبادی، پیام تسلیتی از سوی حجت الاسلام والمسلیمن رشاد رییس شورای حوزه علمیه استان تهران صادر شد.
درس خارج آیت الله رشاد از روز سه شنبه 1396/12/22 تعطیل و از شنبه 1397/1/18 آغاز خواهد شد .
  • تعداد رکوردها : 625