شبکه انديشمندان قم
625رکورد در مدت زمان 0.046ثانیه
عبارت مورد جستجو :
وحدت حوزه و دانشگاه یکی از راهبردهای مهم فکری و رفتاری حضرت امام خمینی(س) برای اعتلاء و پیشرفت ایران اسلامی بود، که از همان ماههای آغازین نهضت اسلامی و تأسیس نظام از سوی ایشان طرح و تعقیب شد. ....
................................. من دعوت میکنم بسیجیان عزیز را به اخلاق. اخلاق یعنى چه؟ یعنى حلم و بردبارى، صبر و مقاومت، صدق و صفا، شجاعت و فداکارى، طهارت و پاک دامنى............... این تفکر بسیجی که پایه گذار آن امام بزرگوار (ره) بود، اکنون صادر شده و همچون عطر گل های بهاری است که کسی نمی تواند جلوی آنرا بگیرد.
با حضور آیت الله رشاد نهمین دور گفت وگوی دینی برگزار شد چهارشنبه ٥ آذر ١٣٩٣
مقالات پژوهش 27 آبان 1393 11:42
مقالات پژوهش
کلاسهای روش تحقیق استاد علیئ
نظر به مراتب تعهد، صلاحیت های علمی و مدیریتی جناب عالی، و پیشنهاد مدیر محترم حوزه­ی علمیه ی امام رضا(ع)، به موجب این حکم به عنوان معاون امور آموزشی این حوزه منصوب می شوید. رجاء واثق دارم با تدبیر و تلاش توأم با توکل و توسل، و راهنمایی مدیریت و همکاری سایر معاونان، در انجام وظائف محوله موفق خواهید شد.
طی حکمی از سوی حضرت آیت االه رشاد – دامت برکاته سرپرست محترم حوزه علمیه امام رضا (ع) حجت الإسلام آقای حیدر همتی بعنوان مشاور سرپرستی حوزه ی علمیه ی امام رضا(ع) و معاون امور پژوهشی این حوزه ، منصوب شدند متن حکم بدین شرح میباشد :
آیت الله رشاد درس اخلاق 93.7.23 آثار سوء مراء: امام على(ع) : الف) انفسی 1. اخلاقی معنوی: 2. معرفتی علمی: ب) آثار اجتماعی کسى‏ که از [ریخته شدن] آبروى خود واهمه داشته باشد، باید از مراء چشم بپوشد دلیل دشمنى بسیار، فراوانى مراء است.
عید سعید غدیر خم بر تمام مسلمین مبارک باد .
تحول در حوزه 29 شهریور 1393 10:41
ـ رییس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با بیان سیر تطور حوزه های علمیه در حوزه ساختار و محتوای آموزشی و پرورشی طلاب و مباحث مهمی همچون تحول، علوم انسانی اسلامی و کرسی های آزاداندیشی به تبیین و تحلیلی جامع و دقیق از ویژگی های ساختاری و محتوایی هر یک از این مباحث پرداخت و خواستار پیگیری تبیینی آن از سوی خبرگزاری رسا شد.
  • تعداد رکوردها : 625