شبکه انديشمندان قم
625رکورد در مدت زمان 1.968ثانیه
عبارت مورد جستجو :
ششمین جلسه از گفتمان مدیریت اسوه در حوزه علمیه امام رضا(ع) با حضور حجت الاسلام دکتر عباس قدس و دکتر محمود صلاحی برگزار گردید .
آیت الله علی اکبر رشاد: بی هیچ تعارف و مسامحه ای در حکم شارع، هنر به دو دسته ارزشی و غیر ارزشی تقسیم می شود
سخنرانی حسین شریعتمداری در جشنواره (حکیم طهران) حوزه علمیه امام رضا(ع): درگیری نظام سلطه با ایران ماهوی و بنیادی است حوزه/ در شرایط کنونی فقط میدان و نحوه درگیری تغییر یافته و درگیری ماهوی ما با نظام سلطه تنها درصورتی پایان می یابد که یا ما دست از اسلام بکشیم و یا نظام سلطه ماهیت استکباری خود را از دست بدهد
ضروررت طرح 20 بهمن 1393 12:7
طرح سلیم در ضمن طرح جامع هشت وبا نگاه به منویات تولیت مکرم حوزه در راستای تحقق حوزه ی اسوه پیریزی گردیده است.در این طرح به پالایش وتصفیه ی شخصی وگروهی با نگاه سالم سازی وسلامت در ساحتهای مختلف همانند سلامت فکر وقلب وروح توجه ویژه شده است.
درس پنجم از صحیفه سجادیه (پیرامون اوقات فراغت) مراقب ولگردی های مجازی باشیم حوزه/ امروز طراحی شیاطین روی اوقات فراغت جوانان است و این چت ها و وب گردی ها و ولگردی های مجازی وسایر مشابهات بچه ها را مشغول کرده است.
رئیس شورای حوزه علمیه تهران گفت: یکی از مسائل اصلی و اساسی کشور؛ پیشرفت است و لازم است در این راستا کرسی های «فقه پیشرفت» تأسیس کنیم.
مراسم جشن آئین عمامه گذاری بیش از 40 تن از طلاب حوزه های علمیه استان تهران صبح روز 8 بهمن ماه 93 مصادف با خجسته میلاد حضرت امام حسن عسگری در حوزه علمیه امام رضا(ع)، با حضور جمعی از طلاب اساتید و علما، برگزار خواهد شد.
سامانه نجاح
بسمه تعالی به همت معاونت پژوهش حوزه علمیه امام رضا (ع)وبا حضور طلاب جلسه بهائیت پژوهی در تاریخ 93/10/08 برگزار گردید .
درس اخلاق آیت الله رشاد93.10.3
  • تعداد رکوردها : 625