شبکه انديشمندان قم
625رکورد در مدت زمان 1.437ثانیه
عبارت مورد جستجو :
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، به مناسبت ارتحال والده ی رئیس جمهور، حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی، آیت الله علی اکبر رشاد رئیس شورای حوزه های علمیه استان تهران و رئیس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی طی پیامی به شرح زیر این ضایعه را به ایشان تسلیت گفت:
حضرت آیت الله رشاد در همایش ملی پیشرفت از منظر قرآن و حدیث پیشرفت باید به گونه ای باشد که غرب نتواند با ما مقابله کند .
طلاب عزیز و گرامی سلام فرارسیدن نوروز باستانی را بر شما و خانواده محترمتان تبریک و تهنیت و همچنین فرارسیدن ایام فاطمیه و شهادت بنت نبی گرامی اسلام حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها ر ا تسلیت و تعزیت عرض می نماییم. امیدواریم سال جدید با عنایت و توجه حضرت بقیه الله الاعظم ، سالی پر از معنویت و پر برکت باشد. این معاونت با توجه به رسالت خطیر ی که نسبت به طلاب تحت پوشش خود دارد تصمیم بر این گرفت که در ایام فراغت و تعطیلی طلاب عزیز با توجه به روایات در زمینه علم جزوء آموزشی را با توجه به خطبه فدکیه آماده سازد تا طلاب عزیز علاوه بر بهره وری معنوی از خطبه در زمینه علمی هم بهرمند گردند. لذا برای هر طلبه عزیز فرازی از خطبه در نظر گرفته شد تا کلمات سه گانه و جملات موجود در خطبه را از حیث صرفی و نحوی و لغوی مورد بحث قرار دهد. در نهایت از اساتید و طلاب عزیزی که در ذیل نام آنها ذکر می گردد نهایت تشکر و قدردانی می گردد. گرد آورندگان : استاد خورشیدوند استاد بابا یوسفی استاد امیر قاسمی استاد حسینی و طلبه فاضل جناب عباس ابراهیمی و مهدی بدوی ویراستار : آقای مسلم کریمی
تکالیف نوروزی طلاب 20 اسفند 1393 12:18
نوروز
تبریک آیت الله رشاد به رئیس مجلس خبرگان رهبری
درس هشتم از صحیفه ی سجادیه 93/12/19
تکالیف نوروزی طلاب 19 اسفند 1393 11:44
تکالیف نوروزی طلاب حوزه علمیه امام رضا(ع)
پیام تبریک آیت الله علی اکبر رشاد خطاب به امام جمعه ی موقت قزوین حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم عابدینی
سومین روز مراسم عزاداری فاطمیه ، سخنرانی استاد تقوایی 93/12/13 - ( ما هیچ چیز از خود نداریم هرچه داریم از اهل بیت است )
عضو هیئت علمی موسسه امام خمینی(ره): غربی شدن نماد پیشرفت و توسعه یافتگی نیست حوزه/ معنای پیشرفت در ادبیات غرب، رشد اقتصادی، درآمد افزائی و افزایش تولید ناخالص ملی است، اما در فرهنگ ناب اسلامی فرایند پیشرفت مبتنی بر تحولات اعتقادی و فکری در مسیر تکامل انسان است.
  • تعداد رکوردها : 625